Викладачі

Курс: Python, Python Django

Більше 2 років досвіду в ІТ (ArmedSoft – Drupal Developer, Codeguida, UnruledLab – Django Developer), більшістю, займається розробкою під веб: інформаційні платформи та веб додатки різної складності. Улюблена мова – Python і фреймворк – Django. Має досвід роботи з JavaScript, Go, C, PHP. Любить ставити собі виклики.

Детальніше

Курс: Рекрутинг

Має більше 2,5 років досвіду в IT рекрутингу. Раніше працювала у міжнародній рекрутинговій компанії. Вважає, що відносини з людьми та етична професійність є значно важливіші ніж кількість закритих вакансій.

Детальніше

Курс: SEO

Досвід в інтернет-маркетингу (SEO та Google Adwords) — понад 8 років. Протягом цього часу збільшив трафік та продажі більше як 400 інтернет-магазинам. Сумарний трафік клієнтів 302 млн. Багато раз отримував індивідуальні сертифікати Google AdWords & Analytics. Допомагає клієнтам розвивати бізнес в Інтернеті, складає стратегію просування, аналіз конкурентів та збільшення продажів у 10х. Також працює із стартапами на англомовний ринок.

Детальніше

Курс: QC/QA

В багажі більше року досвіду в тестуванні веб-сайтів та мобільних додатків на Freelance. Володіє базовими знаннями Java та Selenium WebDriver. Любить шукати нестандартні рішення складних завдань. Кредо: “Коли у твоєму житті з’являється щось дійсно важливе, ти просто робиш це, навіть якщо шанси явно не на твою користь”. Майбутнє пов’язую з ІТ сферою та новітніми технологіями.

Детальніше

Курс: HTML/CSS, JavaScript, Java, MySQL

За освітою – комп’ютерний інженер. Працював із проектами різної складності, а саме: Restful веб сервісами, розробляв гібридні додатки на Angular під Android OS, із проектом по торгівлі транспортом. У викладанні опирається на практичні навички та ефективне їх засвоєння. Девіз по життю: Sometimes the same is different

Детальніше

Курс: HTML/CSS, JavaScript, JavaScript Advanced, MySQL

На фрілансі має великий досвід розробки лендінг пейдж та інтернет-магазинів. Розробляє внутрішній портал управління персоналом для компанії. У викладанні намагається знайти індивідуальний підхід до кожного, на заняттях виклад матеріалу розбавляє жартами та прикладами з реальних проектів. Життєве кредо: Качай свій мозок

Детальніше

Курс: Adobe Premiere

Юрій має більше 5 років досвіду відеозйомки. Основний профіль – зйомка та монтаж. На даний момент головний оператор на ютюб каналі “Бегущий банкир”. По професійній діяльності відвідав 17 країн, в тому числі піднімався на Ельбрус (5642 м). Обожнює подорожувати та слухати музику. Бігає марафони та має намір пробігти трейл! Заняття з Юрієм не лише ефективні, але й цікаві.

Детальніше

Курс: HTML/CSS, JavaScript, JavaScript Advanced

За освітою – спеціаліст з інформаційних технологій проектування. Працював з різноплановими проектами від портфоліо до інтернет-магазину. Слідкую за трендами в ІТ, використовуючи в проектах тільки сучасні технології. Подобається верстати з ‘’нуля” та створювати круту анімацію. Вважаю, що за Web-розробкою майбутнє і кожен може стати його частиною, якщо є бажання розвиватися і вивчати щось нове. Життєве кредо: новий день, новий виклик.

Детальніше

Курс: IT English, General English

Має досвід викладання англійської мови вже більше 4 років. Вона отримала профільну освіту в ЛНУ Івана Франка, але основи професії були закладені в британській школі Bloxham School. Спеціалізується на General English, Business та IT English. Дуже вимоглива до себе, а також до колег та учнів. За останні 2 роки отримала такі сертифікати як FCE та TKT (2,3), а також пройшла викладацьке стажування у Словаччині. На даний момент працює викладачем IT англійської у компанії Gameloft. У вільний час подорожує, а також займається перекладом і наповненням сайтів англомовним контентом. Вона є справжнім фанатом самоосвіти та читання, та з радістю ділиться набутими знаннями з учнями.

Детальніше

Курс: Основи програмування, Java Core, Java Advanced

Володимир займається програмуванням понад 3 роки, 2 з яких програмує на Java. Розробляє ERP-рішення на основі хмарних технологій. Володіє знаннями Java, JavaScript з багатьма його фреймворками, бази даних MySQL, Postgresql, MongoDB. Має досвід у адмініструванні Ubuntu-based серверів. Приймав участь у розробці мобільних додатків з використанням Ionic Framework. Під час роботи, дотримується принципу: “Think twice, code once!”. Життєве кредо: “Мети досягає той, хто її прагне”.

Детальніше

Курс: SEO, Web Marketing

Чому SEO? По-перше, тому що це цікаво. Тут можна застосовувати практично будь-які знання для досягнення поставлених цілей – математика, література, іноземні мови, навіть історія і малювання можуть стати в нагоді. Все обмежується тільки фантазією людини. По-друге, це складно. Так, саме тому, що це складно, SEO стає ще більш цікавим. Легко вирішувати прості завдання, але і задоволення від вирішення нуль. Але коли виникає складне завдання, що вимагає не стандартного підходу і тобі все ж таки вдається досягнути цілі, саме в ці моменти розумієш що не помилився із вибором професії. Близько двох років досвіду в даній сфері, як freelance так і в SEO агентстві.

Детальніше

Курс: UI/UX

Володимир працює в сфері графічного дизайну більше 3-х років. З них 2 роки – UX/UI. Приймав участь у створенні проектів різних галузей під Web, iOS та Android. У вільний час любить розвиватися професійно, досліджуючи нову інформацію щодо сфери дизайну та розробки. Також до цього заохочує студентів та надає багато додаткової інформації для самостійного опрацювання. Прагнення Володимира – щоб у світі було якомога менше поганого дизайну!

Детальніше

Курс: HTML/CSS, JavaScript

В ІТ сфері вже близько двох років. На початках працювала з Python. Згодом зрозуміла, що всетаки її покликання це JS. За роки досвіду була залучена до кількох проектів, таких як створення чатів, status pages, weather-сервісів та ін. Володіє знаннями JavaScript включно з багатьма його фреймворками.

Детальніше

Курс: JavaScript, JavaScript Advanced, MySQL

Має більше 5 років досвіду в IT. Писав код на багатьох мовах (на даний момент Java , JavaScript). Від програмування хоче отримати максимум тому кожен день вивчає щось нове і відразу реалізує на практиці – тому на заняттях цього викладача, Ви будете знати про трендові речі і як самому їх створювати. Життєве кредо – “Все набагато простіше!”

Детальніше

Курс: Основи програмування, Java Core, Java Advanced, HTML/CSS, JavaScript, MySQL

Досвід роботи на фріланс біржах більш ніж два роки та на даний момент працює в компанії 10BITS (Java Full-Stack Developer). Володіє знаннями Spring Core ,Spring Framework ,Spring MVC, Spring Security, Hibernate, REST, JQuery, AngularJS, Angular 2, Type Script, Bootstrap. На заняттях намагається створити як умога дружню та веселу атмосферу, будь який матеріал закріплюється на практиці.
Життєве кредо: Ніколи не зупиняйся на досягненому.

Детальніше

Курс: Python

Більше 3 років в ІТ, протягом яких працював з серверами, мережами та в розробці. Володіє знаннями Python, JavaScript включно з багатьма їх фреймворками. Щодо володіння іншими спеціальними навиками чи знаннями, то це: SQL, NoSQL, Apache/Nginx Web Servers, WebRTC, FFmpeg, GStreamer, Kurento Media Server, Docker, Pandas, Kafka, Spark, Cassandra, ElasticSearch, UML, AWS/DigitalOcean/Heroku, OpenVPN, адміністрування серверів на базі Unix/Linux/Windows. Вміє заохотити до навчання, а почуття гумору незмінний атрибут Юрія. Життєве кредо: “Захочеш — знайдеш час. Не захочеш — знайдеш причину”

Детальніше

Курс: JavaScript, HTML/ CSS

Має досвід роботи у FocusWEB, зараз працює у EPAM Systems над різноманітними проектами. Знає також jQuery, Twitter Bootstrap та ін. Любить викладати як групам, так і індивідуально, використовує Live coding, колективний брейншторм й інші ефективні методи роботи. Життєве кредо? “Try to find smth positive in everything negative”

Детальніше

Курс: QC

Фахівець із тестування Web та Mobile проектів. Постійно працює над поглибленням знань та саморозвитком. Сертифікований ISTQB® спеціаліст. Проводить інтерактивні та цікаві заняття. Легко знаходить контакт із аудиторією. Залучає кожного слухача до активної участі у дискусіях. Моделює різні ситуації на практичних прикладах для кращого розуміння та засвоєння інформації. Заохочує студентів до наполегливості та досягнення поставленої мети. Навчання проходить у легкій та дружній атмосфері.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Віра викладає англійську мову та літературу у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Заснувала україномовний ресурс talkstudio.com.ua , де веде блог про вивчення англійської мови, мотивацію, натхнення та тайм менеджмент. Розробник онлайн курсів англійської. Організатор English Speaking Club у Першій Львівській медіатеці. Спікер на міжнародних та національних конференціях.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Наталія, чудовий спеціаліст у англійській мові для ІТ-спеціалістів. Маючи великий досвід у викладанні, ніколи не зупиняється на досягненому. Завдяки їй багато студентів отримало роботу своєї мрії, не лише в Україні, а й за кордоном. На своїх заняттях створює максимально сприятливу атмосферу, щоб кожен студент не втратив свого запалу та ентузіазму, ніколи не засумнівався в собі та в своїх силах.

Детальніше

Курс: HTML/CSS, JavaScript, JavaScript Advanced

Освіта за спеціалізацією – Комп’ютеризовані системи автоматики. Системна інженерія. Працював над багатьма проектами, зокрема інтернет-магазинами. Захоплено слідкує за новинками в ІТ-сфері та одразу випробовує та втілює їх на практиці. Цікаво та однаково ефективно проводить індивідуальні та групові заняття. Використовує індивідуальний підхід до кожного студента. У майбутньому бачить себе власником успішної IT компанії. Життєве кредо: Позитивне мислення – запорука успіху.

Детальніше

Курс: PHP, JavaScript

Досвід роботи більше 15 років, зокрема є засновником компаній Asign та Kresalo. Працював за кордоном. В роботі над різноманітними проектами втілював нестандартні рішення для автоматизації підприємств. Однаково подобається вести як індивідуальні так і групові заняття. Вміє знайти ефективний підхід на занятті до кожного студента.

Детальніше

Курс: Бухгалтерський облік, 1С Бухгалтерія 8.2

Любов має вищу економічну освіту (Бухгалтерський облік і аудит) та більше 20 років працює за спеціальністю. У викладанні уже 4 роки. Вважає що й індивідуальні пари і заняття в групі є по своєму цікавими. У викладанні практикує подавати новий матеріал використовуючи цікаві приклади. Життєве кредо: «Моє щастя – в моїх руках»

Детальніше

Курс: QC

Має великий багаж досвіду в роботі як Quality Control Engineer так і як Quality Assurence Engineer. За весь час роботи в ІТ індустрії займався виконанням не тільки прямих обов”язків як QA/QC, але і приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем, продукт менеджменті, контролем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. Зараз займає позицію QC в компанії SoftServe. Особливості його занять являється весела атмосфера і порівняння усіх матеріалів курсу з прикладами, тема яких залежить від цільової аудиторії. Користуючись власними підходами до викладання і постійно ділячись професійним досвідом загострює увагу слухачів на важливих аспектах кожної теми, що покращує розуміння та сприйняття матеріалу.

Детальніше

Курс: HR

Досвідчений фахівець в області ІТ рекрутингу, працює у компанії TechMagic. З перших місяців роботи в ІТ перформила на рівні з досвідченими рекрутерами і вже за пів року роботи Галині доручали обов’язки ліда рекрутмент тіму. Закрила безліч вакансій від рівня trainee до senior. У курсі будуть розглянуті як основні фундаментальні питання рекрутнигу, так і практичні поради та кейси. Галина розкриє секрети успішного рекрутингу, поділиться своїми лайфхаками і навчить як досягнути успіху у сфері ІТ рекрутингу. Запорука успіху Галини – дійсно любити тим, чим займаєшся і тих, з ким працюєш, а також сміливо і з посмішкою зустрічати будь-які події професійного життя.

Детальніше

Курс: QC

Cертифікований спеціаліст по ISTQB® Займався тестуванням як front-end так і back-end проектів. Спеціаліст по тестуванні в консолі на Linux, Unix OS’s. За останні 2.8 роки набув хорошої експертизи в Performance testing. Знає ключики до успішної та ефективної комунікації з клієнтом та командою. Є активним тренером у SoftServe. Провів десятки співбесід молодим спеціалістам з тестування.

Детальніше

Курс: QC

Фахівець в системному аналізі та тестуванні програмного забезпечення, блискучий викладач. На даний момент працює в компанії SoftServe. На своїх заняттях постійно наводить конкретні практичні приклади (у тому числі з багатого власного досвіду) для полегшення розуміння матеріалу. Ясно і дохідливо викладає навчальний матеріал, звертає увагу слухачів на всі особливості роботи. Приклади з практики, додаткова інформація, докладні відповіді на будь-які питання – все це постійно підтримує у слухачів Святослава незмінно високий інтерес і увагу. Вдячні випускники залишають найзахопленіші відгуки і прагнуть записатися на продовження навчання саме до Дюганчука Святослава.

Детальніше

Курс: QC

Отримала сертифікати «BrainBench» та «SoftServe IT Academy» курсу «Software Testing». Приймала участь у волонтерському проекті «SoftServe», зараз працює у фірмі «Diligences». Також має багаторічний досвід викладача англійської мови дітям молодших та середніх класів. Особливістю є активний діалог зі студентами під час проведення лекцій, подача усього теоретичного та практичного матеріалу з супроводом прикладів для швидкого та простого засвоєння нової інформації. Є дуже творчою особою і завжди вміє знайти спільну мову із кожним студентом.

Детальніше

Курс: QC

З власного досвіду знає, що означає кардинально змінити професію і з радістю ділиться своїми знаннями. У процесі навчання звертає увагу на основні моменти, що будуть необхідні у роботі тестувальника. Постійно вдосконалює свої знання у цій сфері і не зупиняється на досягнутому. На заняттях надає перевагу тісному діалогу зі студентами для максимального засвоєння матеріалу. Тому готуйтесь до плідної роботи: ставте питання, цікавтесь, збільшуйте ваш багаж знань і вмінь для отримання хороших результатів.

Детальніше

Курс: Основи програмування, Java Core, Java Advanced

Фрілансер з більш як дворічним досвідом в сфері ІТ. Обожнює розробку та викладання. На парах часто наводить приклади з реальних проектів. Має досвід викладання не тільки в ІТ сфері. Фанат Java, девіз «Все, що можна написати на Java я напишу, а на Java можна написати все!». Приймав учать в розробці систем для Ізраїлю та для Українського ринку!

Детальніше

Курс: Java Core, Java Advanced

З 2015 року почав викладати Java. Має великий досвід в сфері IT за напрямком Java Web Developming, займається професійно розробкою як Freelancer. Дуже відповідально ставиться до кожної задачі яка перед ним постає. В навчанні намагається максимально зрозуміло розкрити тему з усіх сторін і донести її до кожного, говорить все простою мовою – яка зрозуміла для студентів. Завжди в доброму настрої і з гумором підходить до навчання і тримає добрий контакт з аудиторією. Життєве кредо – «Never give up and always be honest».

Детальніше

Курс: JavaScript, JavaScript Advanced, HTML/CSS

Володіє знаннями Ajax, Angular, Node.js, Sass/less, Adobe Photoshop, Bootstrap, jQuery, jQuery UI, Git, JSON.
Брав участь у розробці багатьох сайтів, зокрема Logos IT Academy. Займався версткою сайту Lumiere для французького замовника та ін.
Схильний проводити заняття в дружній обстановці, не використовує слайдів та умовних прикладів – лише «живий» код. Дає можливість студентам проявити себе на практичних завданнях, ніколи не спішить вирішити все за студента, проте намагається наштовхнути на вирішення. Показати готовий метод рішення – це не про нього, він завжди намагається наштовхнути учня на рішення, а не вирішити задачу за нього.
Життєве кредо: “Можливості – необмежені”.

Детальніше

Курс: JAVA Core, JAVA Advanced, MySQL

Викладач з 5-річним досвідом роботи у програмуванні, який любить працювати в команді і займатись перевіркою якості роботи над проектами. Має досвід роботи з іноземними замовниками. Володіє навиками необхідними для розробки архітектури для Баз даних. Студенти люблять Юліана за цікаві домашні завдання та вміння складні речі робити простими. У майбутньому бачить себе власником ІТ-Компанії по розробці онлайн ігор. Життєве кредо:«Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні».

Детальніше

Курс: JAVA Core, JAVA Advanced, MySQL

Володіє знаннями MongoDB, Git, jQuery, Spring Framework та ін. Позитивний і життєрадісний викладач, який за свій немалий викладацький досвід продемонстрував вміння якісно і цікаво передати знання своїм підопічним.Студенти люблять Миколу за почуття гумору і готовність допомагати їм впродовж навчання і навіть після його завершення. У викладанні проявляє комунікабельність, харизму, гнучкість та професіоналізм.

Детальніше

Курс: С++, Java Core, MySQL

Олег це викладач з надзвичайно багатим досвідом. Олег сильний фізик та володіє дуже глибокими знаннями програмування. Працював у Інституті фізики конденсованих систем, займався розробкою обчислювального та адміністративного ПЗ, зокрема внутрішня CMS на С++, адміністрування обчислювального кластера, третього або четвертого в Україні за потужністю, найпотужнішого в Західній Україні. Мав практичний досвід за кордоном: Німеччина(Берлінський технічний університет), Польща(Університет Марії Кюрі-Склодовської), Ірландія(Е-Тес, NDA).

Детальніше

Курс: QC

Фахівець у сфері викладання та тестування програмного забезпечення. Працює фрілансером, щоб мати можливість поєднувати викладацьку діяльність з роботою тестувальника та саморозвитком. Надихає студентів освоїти нову професію, оскільки є яскравим прикладом людини, яка успішно змінила сферу діяльності. Розуміє які труднощі можуть чекати на Вас, тому з радістю поділиться своїми знаннями і допоможе пройти цю дорогу. Допомагає швидко і якісно засвоїти нову інформацію, наводить чіткі та зрозумілі приклади. Вірить, що тестувальником може стати кожен бажаючий, варто тільки дуже сильно захотіти і прикласти для цього зусилля.

Детальніше

Курс: C++ Advanced, C# Advanced, Ruby

Чудовий педагог з великим досвідом викладання. Вичерпно відповідає на всі запитання слухачів. Завдяки вражаючим знанням по предмету проводить навчання ефективно, роблячи акцент на найважливіших темах і практиці. Його заняття проходять у дружній атмосфері, що дозволяє слухачам легко засвоїти навіть складний матеріал. Антон має великий досвід наукової роботи. В даний час викладає у вузах ІТ дисципліни. Займається розробкою навчально – методичного комплексу для НЦ “Логос” Досвід в програмуванні 8 років, досвід роботи в київській ІТ компанії Luxoft 2 роки.

Детальніше

Курс: MySQL, MS SQL

Випускник НУ “Львівська політехніка” за напрямком комп’ютерні науки. Випускник курсів ЕПАМ BI .Викладач в Інституті підприємництва та перспективних технологій при НУ “ЛП”. Вміє акцентувати увагу на ключових моментах, вдало подає приклади практичного застосування матеріалу. Багато аргументує, тим самим знаходить підхід до кожного студента. Любить і вміє викликати зацікавленість у студентів та бажання до вирішення поставленого завдання. Свою роботу будує на наступних принципах: доступність, логічний зв’язок, актуальність в сьогоденні.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Кваліфікований викладач англійської мови та літератури у ЛНУ імені Івана Франка. Має великий досвід роботи зі студентами різних вікових категорій. Проживала та навчалася в Канаді. Працюючи в американській компанії «Cambridge Staffing Solutions» отримала досвід підготовки студентів до міжнародного тесту IELTS. Надія уміє знаходити індивідуальний підхід до кожного з учнів та пояснювати новий матеріал доступно та цікаво.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Більш ніж 8 років працює викладачем англійської мови в галузі IT. Використовує комунікативний метод навчання, де слова, фрази, граматика невіддільні від мовного контексту, і спілкування – не тільки навчання, але й задоволення. Англійська для IT –це ділове листування, дипломатична і ефективна комунікація, надзвичайно цікаві TED talks, симуляції реальних робочих ситуацій: job interview, meeting, presentation; все для того, щоб почувати себе впевнено і досягати своїх професійних цілей.

Детальніше
Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×