Воркшоп “Soft Skills в роботі HR” від Наталії Шпот 

Від яких складових залежить успіх у роботі HR?

Часто менеджери з персоналу говорять про готовність працювати з керівниками на рівні бізнес-партнера, але в реальності продовжують виконувати більш рутинні обов’язки.

Пропонуємо дослідити, які “м’які” навички критично важливі для того, щоб HR міг реалізовувати свої професійні компетенції

Інтерактивний формат роботи – готуйте ручки, блокноти і будемо брейнштормити, аналізувати, мріяти і ставити цілі… як орієнтир будемо використовувати міжнародну систему компетенцій в цій професії.

Тренер, Наталія Шпот – Академічний лідер програми Львівської бізнес-школи УКУ «HRM у бізнесі». Викладач управлінських та магістерських програм LvBS. Має 19 років професійного досвіду у бізнесі, зокрема в HR, серед якого: робота HR директором компанії ЕЛЕКС (створення повноцінного відділу управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників), навчальні та консультаційними проекти, створення та проведення авторських тренінгових програм в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group. Зараз працює на позиції HR BP фінансової практики в компанії ДатаАрт. Вивчала соціоекономічний підхід до менеджменту в інституті ISEOR (Франція).

💥ОБОВ’ЯЗКОВА ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ💥

Час: 19:00 – 20:30
Дата проведення: 5 жовтня (четвер)

Місце: Готель “Нота Бене” (вул. В.Поліщука,  78а)

💥 Участь у тренінгу безкоштовна!
💥 Кількість місць обмежена!

📱 Деталі: 067-690-89-90
📌 hr.lviv.ua

📌 Посилання на реєстраційну форму за цим посиланням.

970-x-250 copy copy

970-x-250 copy copy

fontend

970-x-250 copy copy

fontend

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×