У львів’ян з’явилась можливість навчати дітей в комп’ютерній Академії Logos Kids Academy

Навчання дітей – це складний та відповідальний процес, який впливає не лише на знання і вміння дітей, але й на формування їх як особистості. Дітям складно самостійно критично ставитись до оточуючих їх обставин, тому середовище, в якому вони перебувають має особливо важливе значення.

В Logos Kids Academy ми створили унікальні умови для навчання дітей – вони навчаються з найталановитішими ровесниками, їх навчають найкращі викладачі і отримують вони найціннішу інформацію.

 В Академії діти дізнаються про основи комп’ютерних технологій, вивчають програмування, робототехніку та комп’ютерну графіку.  Важлива частина навчального процесу присвячена розвитку softskills у дітей – навиків публічних виступів, презентацій, командної роботи, участі у змаганнях. Також особливої уваги заслуговують спеціалізовані заняття з ІТ англійської мови.

У літній період діти мають можливість відвідати двотижневий літній комп’ютерний табір, де вони зможуть спробувати різні напрями комп’ютерних технологій.

Сучасна комп’ютерна освіта для дітей забезпечить їм не лише якісні знання, але й допоможе бути в тренді новітніх технологій.

 

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×