courses

Як не помилитись з вибором курсів?

Ні для кого не секрет, що професія програміста/тестера стала однією з найпопулярніших на даний час. Наслідком такої популярності стала поява багатьох курсів, які пропонують свої освітні послуги.

Неправильний вибір навчальних курсів може послабити мотивацію до навчання та загалом більше заплутати, ніж допомогти. Як же людині, яка лише знайомиться із програмуванням не помилитися із вибором alma mater, яка допоможе увійти в ІТ-сферу.

Ось 5 факторів, на які обов’язково необхідно звертати увагу при виборі курсів програмування:

clipboard-128

1.Досвід навчання

Організація навчального процесу, розробка навчальних програм, налагодження співпраці з ІТ-компаніями є процесом тривалим і не простим. Такий досвід набувається роками і свідчить, що на першому місці компанії є репутація. Останнім часом почали з’являтись “одноразові компанії” які проводять “одноразові курси” – дуже низької якості, і просто зникають.

profle

2.Викладацький склад

Без сумніву, саме викладач може зробити навчання як цікавим та ефективним, так і нудним та складним. Звісно чим вищий тайтл викладача, тим більше  в нього досвіду, але не завжди необхідно вивчати “табличку множення у професора кібернетики”. Значно важливішим у цьому процесі є талант навчати, яким володіє не кожен програміст. Тому перш ніж розпочати навчання, вимагайте пробне заняття із викладачем, щоб пересвідчитися у його кваліфікації та викладацькій майстерності. Також інформація про викладачів має бути відкритою і містити посилання на їх контактні профілі.

bookshelf-128

3.Забезпечення необхідними ресурсами для навчання

Сюди можна зарахувати як необхідну техніку, так і навчальні матеріали. Доволі часто можна стикнутись із  ситуацією, коли за такі речі вимагається додаткова оплата, що звісно свідчить про недобросовісний підхід до надання освітніх послуг.

chat

4.Відгуки людей, які уже пройшли навчання на курсі.

Доволі часто можна побачити фальшиві відгуки на сайтах чи на форумах – вони завжди помітні, оскільки вихваляють чи критикують перебільшено і без наведення конкретних аргументів та прикладів. Тому відгукам не варто довіряти беззаперечно, та все ж вони можуть дати багато корисної інформації про курси. Чудово, якщо є можливість особисто поспілкуватись і з студентами чи випускниками певних курсів. Також слід пам’ятати, що кожна людина сприймає навчальний процес індивідуально, і те, що підійшло іншій людині, може не підійти Вам, тому відгуки необхідно сприймати в комплексі з іншими факторами.

dev-128

5.І останнє, але не менш важливе це актуальність навчальних програм.

Саме затребуваність знань та навиків, які можна отримати в процесі навчання на курсах є одним з найважливіших критеріїв відбору. Вивчення технологій, які уже не використовуються і нікому не потрібні є просто втрачанням часу та коштів, тому перед початком навчання детально ознайомтесь із навчальною програмою та перевірте її актуальність.

Записатися

 


×
Записатися

 


[hidden hidden-493 id:hid3]
[hidden hidden-309 "post_title"]

×
Лист директору

 
×