Дрібниці, про які забувають всі під час написання резюме. Поради від Софії Марич

Резюме хоча б раз у житті писали усі. В когось досвід успішний, а для декого – це недосяжний бар’єр. Щоб ваше резюме працювало на вас і «хантери» ставали у чергу, аби запросити вас на співбесіду, ось кілька порад від практикуючого HR-менеджера компанії TechMagic Софії Марич.

Що писати в резюме

В мережі є безліч шаблонів, як правильно скласти резюме, щоб воно привабило роботодавця. Ми поговоримо лише про ті моменти, без яких очікувати на результат марно.

  • Освіта – пишемо вищу освіту та спеціалізовані курси. Не треба писати про школу та гуртки, які не мають відношення до вакансії. Вказувати дипломи про закінчення курсів не варто.

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРСИ

  • Мови – тільки іноземні. Російська, українська – не потрібно писати, або ж лише у випадках, коли це є вимогою вакансії.

ВИВЧАЙ ІТ-АНГЛІЙСЬКУ З LOGOS

  • Досвід роботи – необхідно вказувати не лише роки та компанію, де ви здобули досвід, але й посаду та обов’язки, які ви виконували.
  • Скіли – сюди дуже часто пишуть все. Однак це неефективно. В ідеалі треба писати ті знання та навики, які відповідають вимогам до вакансії, або ж є унікальними.

Як писати резюме

Лаконічно: резюме має бути не більше однієї сторінки. Допускається дві, якщо у вас суттєвий досвід роботи. В інших випадках ваше резюме навіть ніхто не буде читати.

Англійською: найкраще писати резюме іноземною мовою, в ідеалі мовою компанії, в якій ви претендуєте на роботу.

Грамотно: обо’язково перевіряйте на помилки своє резюме. Звісно, відсутність однієї коми не вплине кардинально на рішення стосовно вашої кандидатури, однак враження від неграмотного тексту можуть скластись не найкращі.

Надійно: зберігайте і надсилайте своє резюме у pdf-форматі. Тільки так ви уникнете технічних негараздів при відкриванні файлу на різних девайсах.

Деталі:  подбайте про фотографію. Є дуже багато ляпів у резюме, пов’язаних саме із фото. У  Logos IT ACADEMY після закінчення усіх курсів є спеціальний коуч-практикум із написання вашого CV та професійна фотосесія для резюме.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Для чого потрібне резюме

І пам’ятайте, резюме – це ваша візитна карточка перед роботодавцем. В ній важливо все: і зміст, і форма. Це перше заочне знайомство, а як відомо, двічі справити перше враження не можливо. І щоб для вас резюме стало вхідним квитком у світ ІТ, не ігноруйте ці поради та приділіть достатньо часу, щоб якісно написати про себе.

ХОЧУ В ІТ 

 

970-x-250 copy copy

fontend

970-x-250 copy copy

970-x-250 copy copy

fontend

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×