web-dev

Що може завадити стати девелопером?

Всі професії важливі, всі професії потрібні. Особливо, коли ми говоримо про спеціальність, яка здатна поєднати в собі вміння цілої команди спеціалісті в одній особі. Заінтриговані?

fontend

Веб-розробник (він же Web Developer) – не просто сірий кардинал в грізній армії IT спеціалістів. Це особа, що володіє одним із найширших спектрів знань та може вирішувати завдання із різних сфер IT.

Але є ряд причин, через які Ви не зможете стати девелопером. Наприклад, такі:

humans-128

1. Ви досі вважаєте, що веб-розробник і веб-дизайнер – це одне і те саме.

Тексту на спростування цієї хибної думки в нас вистачило аж на цілу нову статтю, яку Ви знайдете тут.

calendar-128
2. Ви хочете стати розробником за місяць.

Шлях істинного девелопера тернистий і не завершується, мабуть, ніколи. Для цього підійде щонайменше багатомісячний інтенсивний курс, який зможе ознайомити Вас із основами. Проте, кар’єра розробника має велику кількість етапів. На якому із них зупинитись, вирішувати, безперечно, Вам.

lamp-128
3. Ви не готові вчитись.

Вчаться девелопери довго. Частіш за все – впродовж усього життя, або ж всієї професійної діяльності. Незалежно від того, що Ви обрали фронт-енд чи бек-енд, у Вас постійно виникатимуть запитання, на які шукатимете рішення та нововведення, які треба буде розуміти та зважати на них. Зупиняючись у навчанні Ви ризикуєте залишитись далеко на узбіччі веб-девелопменту.

gear-128
4. Ви дуже впертий гуманітарій.

Нехай це не буде шовінізмом, проте такій людині буде важко стати веб-девелопером. Навіть найскладніші задачі у програмуванні мають логічне вирішення, тому без аналітичного складу розуму, вони будуть даватися складно. Будьте готові до того, що Ви будете проводити години над вирішенням складних головоломок і дайте собі чесну відповідь чи дійсно готові до цього.

message-128

5. Ви не вмієте працювати в команді.

Якщо до коду Ви прийшли із мізантропічних міркувань, нам доведеться Вас розчарувати. Написання коду зазвичай – це командна робота. Тому постійний контакт із людьми та вникнення у чужий код – це звичні будні розробника. Окрім того, Ви зіткнетесь із тим, що Ваші думки треба буде представляти та вигідно презентувати ідеї. Саме тому, найуспішнішими розробниками стають програмісти із розвинутими лідерськими якостями.

star-128

6. Ви надто любите бібліотеки.

Смертний гріх програміста – плагіни і бібліотеки. Зазвичай вони бувають досить корисними, проте часто їх використовують аж надто часто у місцях, де можна було б обійтись без них. Тому любов до jQuery і т.д. – це добре, але пам’ятайте також про навантаження, яке вони створюють на сторінці.

iphone-128

7. Ви ігноруєте адаптивність.

Чим більше гаджети входять в наше життя, тим важче залишатись осторонь потреби в адаптивному дизайні. Статистика говорить, що кількість запитів із мобільних телефонів вперто випереджує відвідування зі стаціонарних комп’ютерів, тому майте на увазі, що Ваші клієнти, скоріш за все, очікують отримати якісний і сучасний результат із коректним відображенням на всіх пристроях.
Якщо ж Ваш ентузіазм не встиг погаснути в процесі читання – шанси таки є. Тому збирайте все Ваше натхнення, цілеспрямованість та впертість і записуйтесь на курс Web-розробників від Logos IT Academy. Тут Ви дізнаєтесь все необхідне про HTML/CSS, JavaScript, MySQL, UI/UX, PHP, CMS та SEO для успішного початку кар’єри в IT!

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×