Корпоративне навчання: що це та кому потрібно?

Усі сучасні успішні компанії витрачають чималі кошти на навчання та розвиток персоналу. Розсудливі менеджери розуміють, що основний капітал будь-якої компанії – це її люди. І чим вища їхня кваліфікація, тим більше доданої вартості вони становлять.

Що таке корпоративне навчання?

Це навчання або підвищення кваліфікації працівників відповідно до актуальних потреб організації у вигляді семінарів, тренінгів, воркшопів, кількаденних інтенсивів тощо. Зазвичай, такі навчання є груповими і сегментовані за спеціалізацією та рівнем кваліфікації.

Хто організовує корпоративні навчання?

Навчання та вдосконалення вмінь і навичок працівників потрібне будь-якій організації. Тут важливо розуміти, що такі навчання мають бути систематичними та планованими. В принципі, для таких цілей, зазвичай, є менеджер із навчання персоналу, який контактує з навчальними центрами, складає  графіки та плани навчання формує групи та підбирає тренерів. В іншому випадку, таким спеціалістом для компанії може стати менеджер із навчального центру, який комплексно зможе вирішити завдання.

Яким компаніям потрібне корпоративне навчання?

Яке саме навчання актуальне для вашої організації вирішувати вам. Звертайтесь в сертифікований центр із п’ятирічним досвідом корпоративного навчання ІТ-академію LOGOS та отримайте фахову консультацію та організацію корпоративного навчання саме до потреб вашої компанії.

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

І пам’ятайте, що вкладаючи кошти в навчання та розвиток персоналу слід розуміти, що це не модний тренд чи вимога часу. Ні, це пряма інвестиція у розвиток вашого бізнесу. А за вдалого вибору компанії з корпоративного навчання ви отримаєте максимальну віддачу та результат.

fontend

970-x-250 copy copy

970-x-250 copy copy

970-x-250 copy copy

fontend

Записатися

 


×
Записатися

 


[hidden hidden-493 id:hid3]
[hidden hidden-309 "post_title"]

×
Лист директору

 
×