Досвід роботи – не головне: поради від Наталки Шпот як знайти роботу  HR? 

Human Resource – це одна із найзатребуваніших спеціальностей нашого часу. HR найчастіше стають психологи, лінгвісти, економісти. Де навчатись, як працевлаштуватись і що в першу чергу треба зробити, щоб стартувати в HR розповіла Наталка Шпот – зараз працює на позиції HR BP фінансової практики в компанії ДатаАрт.

Отож, кілька простих порад від досвідченого ейчарівця для тих, хто хоче розпочати кар’єру HR :

Чітко визначте мотивацію  чому ви хочете стати HR? Що в цій професії вам подобається найбільше? Що ви хочете робити на цій посаді?

Наталка Шпот: «Якщо ви для себе не розумієте чому хочете працювати у HR, то ніколи не зможете переконати роботодавця, що саме ваша кандидатура найкраща. »

Використовуйте усі можливі контакти – сформуйте свою мережу людей, яким ви можете розказати про свій намір стати HR.

Наталка Шпот: «Розкажіть усім кого знаєте про те, що плануєте стати HR-спеціалістом. Можна відверто говорити, що немає ані досвіду, ані навиків, однак величезне бажання працювати у цій сфері. І тут обов’язково треба додати чому (див. пунк 1). Найважливіше, щоб у вашого оточення це було на слуху. З одного боку, це не дасть вам можливості відступити, з другого – ейчари потрібні всім і хтозна, можливо, саме про вас згадають, коли будуть шукати собі людину в команду. Таким чином ваш соціальний капітал спрацює на вашу користь».

Правильне резюме – це коротке резюме. Пам`ятайте: у вас ніколи не буде можливості вдруге справити перше враження. Не пишіть зайвого, не маєте досвіду – не проблема. Для HR будь-яка соціальна активність це вже досвід: чи це участь у гуртках, чи організація літніх таборів чи навіть догляд за молодшою сестрою. Не бійтесь писати нестандартно. І додавайте супровідний лист.

Наталка Шпот: «Для мене набагато важливіше, як людина мислить, а не який в неї досвід. Хід думок, здатність навчатись та йти на контакт – це набагато показовіше, аніж 20 пунктів у графі «досвід роботи».

Постійно навчайтесь – відвідуйте всі можливі семінари, тренінги, дискусії. Запишіться на спеціальні курси чи навчайтесь в школі HR.

Наталка Шпот: «Чим більше ви будете перебувати у професійному середовищі, тим краще. Адже саме так ви зможете отримати і потрібні контакти, і актуальні знання, і, ймовірно, знайти роботу».

Відомо, що інсайдерська інформація – найцінніша. Саме на курсах HR викладачі розкажуть про вільні вакансії та куди і як краще подаватись. В HR-академії LOGOS ви регулярно отримуватимете розсилку від викладачів з вільними вакансіями, а відтак працевлаштуватись не стане проблемою. Тож не зволікай, реєструйся на новий набір в HR-академію LOGOS.

Фотозвіт із заходу можна переглянути тут:

970-x-250 copy copy

970-x-250 copy copy

fontend

970-x-250 copy copy

fontend

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×