Delphi

Якщо Вас цікавить програмування в самому широкому сенсі цього слова і Ви ставите перед собою масштабне завдання – навчитися програмувати, то найбільш раціональним рішенням для Вас буде почати з курсів Delphi в Logos IT Academy.

Середовище візуального програмування Delphi, або RAD ( «швидка розробка додатків») Delphi, була розроблена на основі мови Pascal (Паскаль), створеної спеціально для навчання. У цій мові передбачена глибока деталізація і великий «запас міцності» на захист від невірних кроків.

На курсах навчання Delphi слухачі зможуть вивчити розробку проектів на Delphi, їм будуть продемонстровані різні аспекти програмування в Delphi. Опис етапів розробки проекту супроводжується коментарями, а також зразками типових помилок і недоліків, які можуть виникати в аналогічних ситуаціях. Особлива увага в процесі навчання Delphi приділяється прийомам ефективного застосування основних компонентів бібліотеки VCL і питань створення зручного і надійного інтерфейсу. Курси Delphi будуть корисні не тільки програмістам початківцям, але і досвідченим розробникам.

Крім цього, на курсах Delphi розглядаються можливості системи програмування Delphi 2010, описаної мовою Delphi, розглядаються візуальні компоненти системи і методи їх створення. Особливу увагу в процесі навчання Delphi приділено принципам і практичним прийомам створення мережевих додатків для різних архітектур, розробці програм, що підтримують основні протоколи Інтернету, інструментальним засобам організації ефективної роботи програмістів.

Програма навчання

Інсталяція Delphi. Огляд можливостей Delphi. Інструментарій Delphi. Налагодження додатків в курсі програмування Delphi.
Середовище програмування Delphi. Процес створення додатка в курсі програмування Delphi. Перша програма. Налагодження додатків Інтегрований відладчик Delphi.
Основи мови Object Pascal: алфавіт, дані, прості типи даних, операції, консольне введення-виведення, програма, оператори, підпрограми, програмні модулі рядка, масиви, множини, записи, файли в курсі програмування Delphi.
Об'єктно-орієнтоване програмування: класи, об'єкти, конструктори і деструктори, методи, властивості, спадкування в курсі програмування Delphi.
Структура програми в курсі Delphi.
Проект: поняття проекту, файли опису форм, файли програмних модулів, файли проекту. Управління проектом: створення, збереження і відкриття проекту, настройка параметрів проекту, компіляція та збирання проекту, запуск готового додатку в курсі Delphi.
Форма. Поняття форми, ім'я та заголовок форми, стиль, розміри і положення форми на екрані, колір, значок, рамка форми; невидима і недоступна форма; події форми. Кілька форм у додатку: створення в проекті нової форми, перемикання між формами, вибір головної форми програми в курсі Delphi.
Компоненти. Управління компонентами при проектуванні. Поняття компонента, візуальні і невізуальні компоненти, загальні події та властивості керуючих елементів. Переміщення, вирівнювання та зміна розмірів компонентів в курсі Delphi.
Меню, рядок стану. Прокрутка. Панель інструментів Меню: Елементи меню. Додаток для перегляду графічних файлів в курсі Delphi.
Рядок стану, панель інструментів: проектування рядка стану, підказки на рядку стану, прокрутка в робочій області, смуги прокрутки, панель, канавка, кнопки-інструменти, картинки на кнопках, обробка натисків кнопок підказки до кнопок в курсі програмування Delphi.
Вікна діалогу та їх керуючі елементи в курсі програмування Delphi.
Поняття вікна діалогу. Керуючі елементи для введення даних (перемикачі та їх групи, редактор тексту, лічильники, списки, редактори тексту) в курсі навчання Delphi.
Програми для роботи з таймером. Файли налаштувань. Багатосторінкові вікна діалогу в курсі навчання Delphi.
Розширені можливості інтерфейсу користувача. Робота з буфером обміну. Мультимедіа-додатки. Форматований текст у курсі навчання Delphi.
Представлення даних у вигляді таблиці. Додатки в стилі Провідника Windows в курсі вивчення Delphi.
Відображення графічної інформації. Відображення діаграм в курсі вивчення Delphi.
Друк форматованого і простого тексту, друк графіки в курсі вивчення Delphi.
Побудова додатків, що включають роботу з базами даних. Поняття бази даних. Архітектура бази даних в Delphi. Табличний перегляд полів. Робота з рядками таблиці Обробка виняткових станів в Delphi. Робота з колонками таблиці. Управління таблицею з програми. Налаштування з'єднань з базою даних. Створення звітів по базі даних в курсі вивчення Delphi.
Особливості використання реєстру Windows 98.
Особливості використання INI. файлів. Створення ярликів для програм. Приміщення значка в область системного трея.
Додаткові практичні роботи.

Вартість

Кількість занять

16

Кількість академ. Годин

32

Ціна індивідуального курсу

10000

ціна групового курсу

4000

Онлайн запис


Деталі курсу

Тривалість одного заняття 90 хв. (2 академічні години)

Можливе написання індивідуальної програми під Вас!

По закінченню курсу видається сертифікат.

Викладачі

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×