Проведи карантин з користю! Знижка на онлайн курси 45% Детальніше

about-java

8 міфів про Java

hourglass-128

1. Java – повільна

Такий міф має давні корені, бо справді колись Java працювала дещо повільніше. Проте тепер Java компілюється та в процесі оптимізується на основі інформації, яка зібрана в ході реалізації програми. Таким чином швидкість роботи байт-кодів на сьогоднішніх віртуальних машинах майже не уступає компіляторам машинних кодів. Отож, міф про повільність платформи Java – спростовано.

tools-128
2. Програмувати на Java – важко

Java використовує багато відомих елементів синтаксису С++, тож для всіх хто хоча б поверхнево знайомий з програмуванням проблем у освоєнні Java не виникне. Для повноцінного вивчення та розуміння платформи краще все ж таки піти на курси Java. Освоєння платформи Java дається студентам досить легко та відкриває перед ними широкі можливості. Варто зазначити, в Java вмонтована підтримка мультитаскінгу, це дозволяє розробникам не опиратись на ресурси керуючої системи, а використовувати виключно основу конструкції самої Java, що значно спрощує програмування.

stack-128
3. Робота Java ідентична на різних машинах та платформах

«Один код для усіх» – цей лозунг творців Java стверджує, що програми на Java працюють на різних платформах- однаково. Однак в реальності, є незначні відхилення в залежності від різних девайсів та систем, тому краще Java-додатки «проганяти» по кількох платформах та не використовувати нестандартні розширення для програмування, якщо не бажаєте зайвих збоїв в функціонуванні програми.

computer-128
4. Java – це лише мова програмування

Java – сучасна програмна платформа, яка, по великому рахунку, має на меті замінити усі функції операційної системи. Основна фішка Java – платформо-незалежність, тобто незалежність віртуальної машини від апаратного устаткування та системи. Для Java існує декілька десятків різних програмних мов, одні з яких компілюються, а інші працюють безпосередньо із віртуальною машиною.

booklet-128
5. Java молодша сестра С++

Насправді Java не є молодшою сестрою С++, на меті розробників було максимальне спрощення вивчення Java, тому тут використано багато елементів із синтаксису відомих мов програмування. Деякі елементи були взяті із Pascal, принцип інтерфейсу класів адаптований із Objective C, а механізм обробки виключних ситуацій запозичений із C-подібних мов. Тому, вважати Java похідним якоїсь однієї мови програмування – некоректно.

browser-128
6. Java використовується тільки для аплетів в Інтернеті

Ідея вмонтованих програм у гіпертекстові документи не нова, доволі багато компаній намагались завоювати цей ринок, проте наразі гідних конкурентів, що були б здатні витіснити Java немає. Звісно ж, окрім використання у якості аплетів, Java має й інші застосування. Як приклад: серверні додатки, що володіють доступом до дата-баз та програми для роботи в мережі — це головна галузь використання технологій Java сьогодні.

heart-128
7. Java ідеальна і не потребує покращень

Java була створена в 95-му році, з тих пір стабільно розвивається, оновлюється та додає нові можливості. Проте немає нічого ідеального і розробники це усвідомлюють, тому продовжують вдосконалення та розвиток. Серед недоліків, які б могли бути виправлені програмісти виділяють відсутність шаблонів, також не вистачає перевірки умов виконання програми, програмування «по-контракту» і т.д. Ймовірно, ці недоліки будуть виправлені розробниками найближчим часом.

money-128
8. Проекти на Java коштують дуже багато грошей

Насправді ціна напряму залежить від складності програми, яка розробляється. Відповідно, чим простіший додаток тим менше він коштуватиме. Робота кваліфікованого Java-програміста не безкоштовна й розраховується відповідно до затрат часу на реалізацію проекту. Загалом Java цілком доступна технологія. Спеціалісти, які добре розбираються в Java надзвичайно затребувані. Тож, якщо Ви перебуваєте в пошуку професії, то курси Java – ідеальна можливість для отримання високооплачуваної спеціальності.

Освоєння сучасної професії відкриває перед Вами нові безмежні можливості в світі ІТ-технологій. Logos IT Academy пропонує широкий спектр навчальних програм, на які варто звернути увагу, а саме:

Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×