Спеціальна новорічна пропозиція! Детальніше

Викладачі

Курс: ІТ Англійська

Віра викладає англійську мову та літературу у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Заснувала україномовний ресурс talkstudio.com.ua , де веде блог про вивчення англійської мови, мотивацію, натхнення та тайм менеджмент. Розробник онлайн курсів англійської. Організатор English Speaking Club у Першій Львівській медіатеці. Спікер на міжнародних та національних конференціях.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Наталія, чудовий спеціаліст у англійській мові для ІТ-спеціалістів. Маючи великий досвід у викладанні, ніколи не зупиняється на досягненому. Завдяки їй багато студентів отримало роботу своєї мрії, не лише в Україні, а й за кордоном. На своїх заняттях створює максимально сприятливу атмосферу, щоб кожен студент не втратив свого запалу та ентузіазму, ніколи не засумнівався в собі та в своїх силах.

Детальніше

Курс: HTML/CSS, JavaScript, JavaScript Advanced

Освіта за спеціалізацією – Комп’ютеризовані системи автоматики. Системна інженерія. Працював над багатьма проектами, зокрема інтернет-магазинами. Захоплено слідкує за новинками в ІТ-сфері та одразу випробовує та втілює їх на практиці. Цікаво та однаково ефективно проводить індивідуальні та групові заняття. Використовує індивідуальний підхід до кожного студента. У майбутньому бачить себе власником успішної IT компанії. Життєве кредо: Позитивне мислення – запорука успіху.

Детальніше

Курс: HTML/CSS, JavaScript, PHP, WordPress

Також працював на “Echo” 2,5 роки. Займається версткою лендінгів, сайтів, порталів, інтеграція їх на cms WordPress також розробка Фронт-енд частини на angular.js та створенням CSS3 анімацій. Регулярно займається вивченням ІТ-технологій. Принцип у викладанні – коротка теорія і більше практики. Студенти цінують Юру за докладне викладення матеріалу. Постійне самовдосконалення – ось що дійсно важливо, вважає Юрій. У майбутньому бачить себе директором ІТ- компанії. Життєве кредо: Всього можна досягти, треба тільки захотіти.

Детальніше

Курс: PHP, JavaScript

Досвід роботи більше 15 років, зокрема є засновником компаній Asign та Kresalo. Працював за кордоном. В роботі над різноманітними проектами втілював нестандартні рішення для автоматизації підприємств. Однаково подобається вести як індивідуальні так і групові заняття. Вміє знайти ефективний підхід на занятті до кожного студента.

Детальніше

Курс: С#, Game Development

Володіє знаннями C#, Lua, Go, Java, Ruby; використовує у роботі Unity3D, Xenko, Defold, Corona SDK, Android SDK та інше. Досвід роботи – більше 4-х років, має немалий досвід у викладанні та розробці. Працював над проектами Hexber, Maze, Toodos, Tux4Kids, etc. У викладанні подає достатньо практики, трішки теорії і багацько корисних порад. Не змушує студента працювати через силу, але готовий допомогти з проблемами та запитаннями поза курсом.

Детальніше

Курс: Java Android

Також володіє Kotlin, Objective-C, C++, C, XML, JSON, Rest, Unity3D, iOS, Photoshop, Illustrator, Agile, Scrum, Android Wear, SQLite. Має чималий досвід роботи над проектами – більше 4 років. Порада своїм підопічним – ставте цілі і йдіть до них, а там і будуть справжні досягнення. Студенти люблять Модеста за розуміння та терплячість. У майбутньому бачить себе працівником Google, та й просто поважною особою в IT світі. Життєве кредо: Головне не участь, а перемога

Детальніше

Курс: Бухгалтерський облік, 1С Бухгалтерія 8.2

Любов має вищу економічну освіту (Бухгалтерський облік і аудит) та більше 20 років працює за спеціальністю. У викладанні уже 4 роки. Вважає що й індивідуальні пари і заняття в групі є по своєму цікавими. У викладанні практикує подавати новий матеріал використовуючи цікаві приклади. Життєве кредо: «Моє щастя – в моїх руках»

Детальніше

Курс: QC

Має великий багаж досвіду в роботі як Quality Control Engineer так і як Quality Assurence Engineer. За весь час роботи в ІТ індустрії займався виконанням не тільки прямих обов”язків як QA/QC, але і приймав участь в аналізі та пошуку рішень для бізнес проблем, продукт менеджменті, контролем та покращення процесів розробки програмного забезпечення як Scrum Master. Зараз займає позицію QC в компанії SoftServe. Особливості його занять являється весела атмосфера і порівняння усіх матеріалів курсу з прикладами, тема яких залежить від цільової аудиторії. Користуючись власними підходами до викладання і постійно ділячись професійним досвідом загострює увагу слухачів на важливих аспектах кожної теми, що покращує розуміння та сприйняття матеріалу.

Детальніше

Курс: Java Core, Java Advanced.

Професійний Java розробник з досвідом роботи у ІТ сфері понад 4 роки. За час роботи в індустрії побував на багатьох проектах і охоче поділиться секретами розробки програмного забезпечення використувуючи найсучасніші методології та технології. Особливістю викладання є простота та жартівливий характер донесення інформації, яка доповнюється прикладами з реального життя, що допомагає слухачам легко засвоювати матеріал лекції.

Детальніше

Курс: SEO

Має більше, ніж 3 роки досвіду в сфері інтернет-маркетингу та SEO. Співзасновник та керівник SEO-відділу digital-агенції SEOOWL, є сертифікованим спеціалістом Google Analytics. Основний профіль – просування сайтів в Україні та німецькомовних країнах Європи. Головне прагнення – передавати майбутнім спеціалістам галузі найкорисніші матеріали та на практиці відшліфовувати їхню SEO-майстерність. Не боїться експериментувати та завжди прагне до найкращого результату. Бажає надихати своїх студентів на розвиток та ефективну працю у сфері інтернет-маркетингу. Вважає, що “вся справа в тому, щоб знайти в собі щось цінне і вдосконалювати це”.

Детальніше

Курс: HR

Досвідчений фахівець в області ІТ рекрутингу, працює у компанії TechMagic. З перших місяців роботи в ІТ перформила на рівні з досвідченими рекрутерами і вже за пів року роботи Галині доручали обов’язки ліда рекрутмент тіму. Закрила безліч вакансій від рівня trainee до senior. У курсі будуть розглянуті як основні фундаментальні питання рекрутнигу, так і практичні поради та кейси. Галина розкриє секрети успішного рекрутингу, поділиться своїми лайфхаками і навчить як досягнути успіху у сфері ІТ рекрутингу. Запорука успіху Галини – дійсно любити тим, чим займаєшся і тих, з ким працюєш, а також сміливо і з посмішкою зустрічати будь-які події професійного життя.

Детальніше

Курс: HR

Софія – фахівець у сфері Human Resource. Вважає, що навіть викладач повинен продовжувати вчитися, тому постійно вдосконалює свої навички і набуває нових знань. Працює у компанії Soft Serve. За спиною у неї багато цікавих та успішно реалізованих проектів. Вміє донести інформацію цікаво, доступно та якісно. Любить використовувати прості та зрозумілі порівння та наводити цікаві приклади з власного досвіду для кращого засвоєння навчального матеріалу. Каже, що процес навчання не можливий без хорошого гумору. Знаходить індивідуальний підхід до кожного студента.

Детальніше

Курс: QC

QA Software Engineer в компанії Vakoms. Вміє легко знаходити спільну мову зі студентами, намагається пояснювати матеріал цікаво та зрозуміло. Переконана, що теорія завжди має підкріплюватися прикладами для кращого розуміння та використання в майбутній професії. Завжди готова відповісти на запитання впродовж занять, дає цінні поради з власного практичного досвіду.

Детальніше

Курс: QC

Cертифікований спеціаіст по ISTQB® Займався тестуванням як front-end так і back-end проектів. Спеціаліст по тестуванні в консолі на Linux, Unix OS’s. За останні 2.8 роки набув хорошої експертизи в Performance testing. Знає ключики до успішної та ефективної комунікації з клієнтом та командою. Є активним тренером у SoftServe. Провів десятки співбесід молодим спеціалістам з тестування.

Детальніше

Курс: QC

Володимир талановитий педагог і тренер з великим досвідом, який знаходить індивідуальний підхід до кожного. Має талант до подачі складного матеріалу, наводячи прості приклади, вміє правильно організувати роботу і звернути увагу на найважливіше. Своїм прикладом запалює в людях жагу до нових знань. Володіє вмінням спілкування з аудиторією. Досвіду технічного тренера набуває з 2011 року. На даний момент працює QC Lead в компанії SoftServe. Безупинно вдосконалюється проходячи нові курси. Повен нових ідей, готовий допомогти студентам з їхніми починаннями. Переконатись в цьому ви зможете відвідавши заняття Володимира.

Детальніше

Курс: QC

Фахівець в системному аналізі та тестуванні програмного забезпечення, блискучий викладач. На даний момент працює в компанії SoftServe. На своїх заняттях постійно наводить конкретні практичні приклади (у тому числі з багатого власного досвіду) для полегшення розуміння матеріалу. Ясно і дохідливо викладає навчальний матеріал, звертає увагу слухачів на всі особливості роботи. Приклади з практики, додаткова інформація, докладні відповіді на будь-які питання – все це постійно підтримує у слухачів Святослава незмінно високий інтерес і увагу. Вдячні випускники залишають найзахопленіші відгуки і прагнуть записатися на продовження навчання саме до Дюганчука Святослава.

Детальніше

Курс: QC

Отримала сертифікати «BrainBench» та «SoftServe IT Academy» курсу «Software Testing». Приймала участь у волонтерському проекті «SoftServe», зараз працює у фірмі «Diligences». Також має багаторічний досвід викладача англійської мови дітям молодших та середніх класів. Особливістю є активний діалог зі студентами під час проведення лекцій, подача усього теоретичного та практичного матеріалу з супроводом прикладів для швидкого та простого засвоєння нової інформації. Є дуже творчою особою і завжди вміє знайти спільну мову із кожним студентом.

Детальніше

Курс: QC

З власного досвіду знає, що означає кардинально змінити професію і з радістю ділиться своїми знаннями. У процесі навчання звертає увагу на основні моменти, що будуть необхідні у роботі тестувальника. Постійно вдосконалює свої знання у цій сфері і не зупиняється на досягнутому. На заняттях надає перевагу тісному діалогу зі студентами для максимального засвоєння матеріалу. Тому готуйтесь до плідної роботи: ставте питання, цікавтесь, збільшуйте ваш багаж знань і вмінь для отримання хороших результатів.

Детальніше

Курс: QC

Практикуючий фахівець, досвід роботи в сфері тестування ПЗ і Quality Assurance. Працює в одній з провідних IT компанії. Досвід управління проектами та проведення масштабний бета тестів. Талановитий педагог, на заняттях якого завжди цікаво та весело. Програма курсу Тестування ПЗ побудована з достатньою кількістю практичних і теоритичних занять + розглядаються питання та задачі які проводяться на співбесідах. Стаж роботи в НЦ Логос 1 рік, по сумісництву працює в ІТ компанії ELEKS на посаді Middle QAQC engineer. Також проводить корпоративні тренінги та семінари по тестуванню, випустив близько 100 слухачів, більшість людей записуються до Олега по рекомендаціях друзів.

Детальніше

Курс: C++, C#, C# Advanced

Юрій, викладач з неймовірним терпінням, який відзначається уважністю і розумінням до своїх студентів. З 2015 року викладає в НЦ “Логос”. Освіту здобуває в ЛНУ ім. І. Франка, спеціальність – Системний Аналіз. Працює в SoftServe. Викладаючи, намагається пояснити все до найменших подробиць, даючи практичних завдань більше, ніж теорії. Володіє талантом зробити поставлене завдання найбільш простим і ефективним способом. Студенти люблять відвідувати заняття Юрія, за доступні пояснення і докладне викладання матеріалу. У вільний час цікавиться досягненнями у сфері штучного інтелекту та робототехніки. Улюблена цитата: “Складне я зроблю сьогодні. Неможливе займе трохи більше часу”. Ніколи не покидає роботу, яку вже розпочав, аж поки не виконає її бездоганно. Дає собою достойний приклад студентам.

Детальніше

Курс: Основи програмування, C#, C++

Професійний розробник десктопних та веб додатків. Реалізувала близько 7 ІТ-проектів в рамках індивідуальних замовлень для підприємств та фізичних осіб, неоднократно приймала участь в командній розробці проектів, в тому числі і для державних установ, на даний момент працює в ІТ компанії Neadevis на посаді .NET Middle developer. Також Марта являється співорганізатором локальної коммюніті WTM Lviv. Вміє в дуже доступній формі доносити до слухача будь яку складну інформацію.

Детальніше

Курс: РНР

Назар працює у сфері ІТ більше 4 років. Фіналіст міжнародного конкурсу комп’ютерних талантів Золотий байт (2014). Має спеціалізовану освіту та на власному досвіді переконався, що теорія і практика досить різні речі, тому має на меті допомогти студентам здобути якісні знання та ефективно використовувати їх на практиці. Належить до людей в яких робота це хобі. Вважає що в України, та Львова зокрема, велике майбутнє в ІТ. Життєве кредо: Жити так, щоб зранку хотілось іти на роботу, а ввечері додому.

Детальніше

Курс: Основи програмування, Java Core, Java Advanced.

Випускник НУБіП, в ІТ сфері понад 3 роки. На кожному занятті наводить приклади з практики. Легко підтримує контакт з студентами та детально відповідає на питання. Включає в уроки ігрові паузи з цікавими логічними задачами які часто зустрічаються на співбесідах в ІТ сфері. Приймав учать в розробці систем для США, Канади, Ізраілю та для українського ринку! Слухачі люблять Олександра за терпіння і вміння детально пояснити на прикладах навчальний матеріал.

Детальніше

Курс: Основи програмування, Java Core, Java Advanced

Фрілансер з більш як дворічним досвідом в сфері ІТ. Обожнює розробку та викладання. На парах часто наводить приклади з реальних проектів. Має досвід викладання не тільки в ІТ сфері. Фанат Java, девіз «Все, що можна написати на Java я напишу, а на Java можна написати все!». Приймав учать в розробці систем для Ізраїлю та для Українського ринку!

Детальніше

Курс: Основи програмування, Java Core, Java Advanced

Ігор, має багатий досвід швидкої і якісної розробки програмного забезпечення, як у великих компаніях так і фріланс проектах. У навчальному процесі ставить акцент на практику і швидку, динамічну роботу. Шукає особистий підхід до кожного студента.
Свою кар’єру програміста почав із закінчення Львівської Політехніки та внутрішніх курсів SoftServe, тому чудово розуміє потреби ІТ компаній та старається дати своїм слухачам необхідні навики. На даний момент працює на Elance.

Детальніше

Курс: Основи програмування, Java Core, Java Advanced

Більше 3 років досвід роботи у сфері програмного забезпечення. Брав участь у автоматизації бізнес процесів українських підприємств. В даний момент є викладачем, та практикуючим розробником програмного забезпечення. У навчанні застосовує більше 60% практичних завдань. Маючи досвід програмування, із задоволенням допомагає новачкам. Тому для нього дуже важливо, щоб навчальний процес був якісним. Застосовує індивідуальний підхід до кожного студента.

Детальніше

Курс: Java Core, Java Advanced

З 2015 року почав викладати Java. Має великий досвід в сфері IT за напрямком Java Web Developming, займається професійно розробкою як Freelancer. Дуже відповідально ставиться до кожної задачі яка перед ним постає. В навчанні намагається максимально зрозуміло розкрити тему з усіх сторін і донести її до кожного, говорить все простою мовою – яка зрозуміла для студентів. Завжди в доброму настрої і з гумором підходить до навчання і тримає добрий контакт з аудиторією. Життєве кредо – «Never give up and always be honest».

Детальніше

Курс: Java Core, Java Android, MySQL, PHP

За більш ніж 4 роки у сфері розробки програмного забезпечення на Java Роман пройшов нелегкий шлях та отримав значні теоретичні і практичні знання в програмуванні на Java. Роман має досвід в аналізі бізнес-процесів, побудові архітектури програмних продуктів і навчанні молодих IT фахівців. На заняттях дає необхідні практичні навики, які стануть в нагоді при співбесіді.
В рамках курсу Java Сore і курсу Java Аdvanced Роман приділяє багато уваги саме практичним аспектам розробки ПЗ, з радістю ділиться знаннями та досвідом.

Детальніше

Курс: JavaScript, JavaScript Advanced, HTML/CSS

Володіє знаннями Ajax, Angular, Node.js, Sass/less, Adobe Photoshop, Bootstrap, jQuery, jQuery UI, Git, JSON.
Брав участь у розробці багатьох сайтів, зокрема Logos IT Academy. Займався версткою сайту Lumiere для французького замовника та ін.
Схильний проводити заняття в дружній обстановці, не використовує слайдів та умовних прикладів – лише «живий» код. Дає можливість студентам проявити себе на практичних завданнях, ніколи не спішить вирішити все за студента, проте намагається наштовхнути на вирішення. Показати готовий метод рішення – це не про нього, він завжди намагається наштовхнути учня на рішення, а не вирішити задачу за нього.
Життєве кредо: “Можливості – необмежені”.

Детальніше

Курс: JAVA Core, JAVA Advanced, MySQL

Викладач з 5-річним досвідом роботи у програмуванні, який любить працювати в команді і займатись перевіркою якості роботи над проектами. Має досвід роботи з іноземними замовниками. Володіє навиками необхідними для розробки архітектури для Баз даних. Студенти люблять Юліана за цікаві домашні завдання та вміння складні речі робити простими. У майбутньому бачить себе власником ІТ-Компанії по розробці онлайн ігор. Життєве кредо:«Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні».

Детальніше

Курс: JAVA Core, JAVA Advanced, MySQL

Володіє знаннями MongoDB, Git, jQuery, Spring Framework та ін. Позитивний і життєрадісний викладач, який за свій немалий викладацький досвід продемонстрував вміння якісно і цікаво передати знання своїм підопічним.Студенти люблять Миколу за почуття гумору і готовність допомагати їм впродовж навчання і навіть після його завершення. У викладанні проявляє комунікабельність, харизму, гнучкість та професіоналізм.

Детальніше

Курс: С++, Java Core, MySQL

Олег це викладач з надзвичайно багатим досвідом. Олег сильний фізик та володіє дуже глибокими знаннями програмування. Працював у Інституті фізики конденсованих систем, займався розробкою обчислювального та адміністративного ПЗ, зокрема внутрішня CMS на С++, адміністрування обчислювального кластера, третього або четвертого в Україні за потужністю, найпотужнішого в Західній Україні. Мав практичний досвід за кордоном: Німеччина(Берлінський технічний університет), Польща(Університет Марії Кюрі-Склодовської), Ірландія(Е-Тес, NDA).

Детальніше

Курс: QC

Фахівець у сфері викладання та тестування програмного забезпечення. Працює фрілансером, щоб мати можливість поєднувати викладацьку діяльність з роботою тестувальника та саморозвитком. Надихає студентів освоїти нову професію, оскільки є яскравим прикладом людини, яка успішно змінила сферу діяльності. Розуміє які труднощі можуть чекати на Вас, тому з радістю поділиться своїми знаннями і допоможе пройти цю дорогу. Допомагає швидко і якісно засвоїти нову інформацію, наводить чіткі та зрозумілі приклади. Вірить, що тестувальником може стати кожен бажаючий, варто тільки дуже сильно захотіти і прикласти для цього зусилля.

Детальніше

Курс: C++ Advanced, C# Advanced, Ruby

Чудовий педагог з великим досвідом викладання. Вичерпно відповідає на всі запитання слухачів. Завдяки вражаючим знанням по предмету проводить навчання ефективно, роблячи акцент на найважливіших темах і практиці. Його заняття проходять у дружній атмосфері, що дозволяє слухачам легко засвоїти навіть складний матеріал. Антон має великий досвід наукової роботи. В даний час викладає у вузах ІТ дисципліни. Займається розробкою навчально – методичного комплексу для НЦ “Логос” Досвід в програмуванні 8 років, досвід роботи в київській ІТ компанії Luxoft 2 роки.

Детальніше

Курс: MySQL, MS SQL

Випускник НУ “Львівська політехніка” за напрямком комп’ютерні науки. Випускник курсів ЕПАМ BI .Викладач в Інституті підприємництва та перспективних технологій при НУ “ЛП”. Вміє акцентувати увагу на ключових моментах, вдало подає приклади практичного застосування матеріалу. Багато аргументує, тим самим знаходить підхід до кожного студента. Любить і вміє викликати зацікавленість у студентів та бажання до вирішення поставленого завдання. Свою роботу будує на наступних принципах: доступність, логічний зв’язок, актуальність в сьогоденні.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Кваліфікований викладач англійської мови та літератури у ЛНУ імені Івана Франка. Має великий досвід роботи зі студентами різних вікових категорій. Проживала та навчалася в Канаді. Працюючи в американській компанії «Cambridge Staffing Solutions» отримала досвід підготовки студентів до міжнародного тесту IELTS. Надія уміє знаходити індивідуальний підхід до кожного з учнів та пояснювати новий матеріал доступно та цікаво.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Більш ніж 8 років працює викладачем англійської мови в галузі IT. Використовує комунікативний метод навчання, де слова, фрази, граматика невіддільні від мовного контексту, і спілкування – не тільки навчання, але й задоволення. Англійська для IT –це ділове листування, дипломатична і ефективна комунікація, надзвичайно цікаві TED talks, симуляції реальних робочих ситуацій: job interview, meeting, presentation; все для того, щоб почувати себе впевнено і досягати своїх професійних цілей.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Крім цього, працює викладачем англійської мови в Українському Католицькому Університеті. У 2014 р. закінчила Львівський Національний Університет імені Івана Франка, факультет іноземних мов, спеціальність: англо-український переклад, отримала диплом магістра з відзнакою. Викладає англійську як другу іноземну мову (ESL Teacher) для підлітків та дорослих. Практикується у сфері усного перекладу (послідовний та синхронний), у майбутньому планує займатися усним перекладом професійно. Працюючи із людьми різного віку щоразу отримує неабиякий досвід, який старається практично використовувати у сфері викладання. Застосовує багато інтерактивних методів у процесі навчання, аудіо та відео матеріали, роздаткові матеріали, які допомагають краще та швидше сприймати інформацію іноземною мовою. Найголовнішою складовою у вивченні іноземної мови – мотивація студента та постійна праця над собою.

Детальніше

Курс: ІТ Англійська

Енергійний викладач з глибоким знанням предмету. Прагне віднайти підхід до кожного студента та приділяє увагу розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності з акцентом на комунікативних навичках. Здобула освіту на кафедрі перекладознавства та контрастивної лінгвістики Франкового університету. Закінчила аспірантуру в ЛНУ ім. І. Франка. Долучалась до розробки курсів різних напрямів англійської у центрах іноземних мов Львова, а також співпрацювала із European Business Association, де проводила заняття бізнес-англійської. Має досвід роботи в ІТ-компаніях, у яких ефективно та результативно викладала англійську мову. Матеріал подає легко та доступно, мотивує та підтримує студентів у процесі освоєння іноземної мови. Заохочує до постійної роботи над вдосконаленням та активним використанням набутих знань у практичній площині живого спілкування.

Детальніше
Записатися

 


×
Записатися

 ×
Лист директору

 
×